שיקום פיזי ואנרגטי

עם השנים אנחנו יותר ויותר מבינים את הקשר בין הנפש, רגש, אמונות, ומחשבות וההשפעה שלהם על הגוף. נעשו ונעשים מחקרים רבים המוכחים מבחינה מדעית את הקשר ואת ההשפעה הרבה שיש לכך על מצב הגוף שלנו והפוך. אנימנו מדברים היום על כך שהגנטיקה שלנו היא לא מה שקובע את מצבנו כי אם האמונות והמחשבות שלנו הן מה שקובע. זה הוכח במחקרים של שימוש בתרופות פלצבו שהוכיחו כי השימוש בהן עובד טוב יותר מתרופות. מה שמוכיח את יכולת הריפוי של הגוף שלנו, את החוכמה והידע שיש בגוף שלנו אם מאפשרים לו את התנאים המתאימים.

במפגש אנחנו מתיחסים להיבט הרגשי והנפשי דרך תנועה בשימוש של יוגה תרפיה, בעזרת עבודה עם נשימה, עם הקשבה התבוננות, התמקדות  ועוד אנחנו נוגעות בהיבטים הנפשים רגשים שנמצאים באותו הרגע או בנושא שמלווה אותנו ומשפיעה על חיינו ולכן נמצא איתנו כרגע. אנחנו נותנים להם מקום, מסתכלים עליהם יוצרים איתם דיאלוג. אנחנו מניעות את הגוף, ודרך ודרך התנועה והנשימה פורמות קשרים רגשים ותחושתים מהגוף, ודרך תנועה והבנב עמוקה של הגוף ודרך פעולתו ודרך התנהלותו אנחנו מחזקות את החיבור שלנו לטבע הפיזי שלנו ולכוחות ולחוקים שבהן הוא פועל ודרך הבנת החוקים בגוף אנחנו מבינות את החוקים הרוחנים שלנו. מה שמשפיעה על התרחבות הכלי הפיזי והרוחני שלנו להכיל עוד אור אלוהי שמאפשר התרחבות של התודעה ושל תפישת המציאות שלנו חיזוק פיזי ונפשי הכלה ועוגן פנימי יציבים יותר שיכולים להכיל מציאות שמשתנה כל הזמן סביבנו. אנחנו מבינות את הכוח שלנו ליצור, להשפיעה לשנות מתןך הבנת החיבור שלנו להכל ומתוך הכרת היחוד שלנו והמתנה שאנחנו נותנות לעולם.

אנחנו לוקחות בחשבון את כל מה שמרכיב את החיים שלנו, ונמצא בחיינו- במה אנחנו עוסקות, מה ההרגשה שלנו כלפי מה שאנחנו עושות, האם אנחנו מסופקות, מה קורה בחיים האישים שלנו האם אנחנו לבד, בזוגיות, גרושות ועוד. האם בחרנו לא לעשות ילדים או כן, איך נראת האימהות שלנו, איך הקשר המשפחתי שלנו להורים שלנו לאחים, לסביבה שלנו. איזה סיפור חיים היה לנו איך אנחנו מרגישות עם עצמנו. איפה אנחנו גרות איזה סביבה מקיפה אותנו, איך התזונה שלנו איך ההיסטוריה הרפואית תנועתית. מה מענין אותנו, מה היחס שלנו לחיים, מה הרצונות שלנו, מה הציפיות שלנו ועוד שאלות כל אלה הם חלק בלתי נפרד ממצבנו הגופני ומהיכולת של הגוף לרפא את עצמו.

היום אנחנו יודעים שהגוף יודע לרפא את עצמו אם אנחנו מאפשרים לו את התנאים הכי טובים שאפשר, המנגנונים הפנימים שלו כל-כך חכמים שיש להם את היכולת הזו אנחנו רק צריכים לנקות בכל המובנים כמה שיותר מהדברים שמפריעים לאיזון של הגוף, כדי שיחזור לאיזון.


תגובות

אין תגובות עדיין


השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הצטרפי אלי

צרו קשר

אפשר להתקשר אלי או לשלוח הודעה
054-450-4590 | grosmanayala@gmail.com

שתפו ברשת

Share on LinkedInShare on Google+Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone

מצאו אותי בפייסבוק