יוגה אחד על אחד

סליידר עליון1ככל שאני מלמדת יותר שנים אני מגלה את אהבה העמוקה שלי למפגשים של אחד על אחד.

בעבודה פרטנית יש דינמיקה שונה בין מורה לתלמיד ובין תלמיד למורה, יש הכרות אישית יותר, עם מצבו הגופני,  הרגשי והנפשי של התלמיד.    כמובן שכל אחד בוחר את מה הוא מביא לתוך המפגש, אני לא מחליטה עבורו אני נותנת לו כלי לעבור תהליך ותרגול שמותאם לכל אחד על פי הצרכים שלו, לפי מצבו ביום התרגול, ולפי תאום הציפיות ביננו.

במקור היוגה נלמדה כשיעור פרטי בין מורה לתלמיד שהיה חי בצמוד למורה שלו ולומד ממנו את היוגה על פי דרכו , כך כל תלמיד היה מתקדם ועושה את הדרך האישית שלו.

כך גם אנחנו שונים האחת מהשניה ולכל אחת מבנה גוף שונה, קצב אחר, יכולות אחרות, היסטוריה פיזית נפשית ורוחנית אחרות. בעבודה אחד על אחד הכל נלקח בחשבון ויש אפשרות להתאים לכל אחת תרגול שמתאים עבורה ליצור דרך התרגול תהליך התפתחות אישי מכל הבחינות- פיזי נפשי ורוחנית.  לפעמים יהיה דגש על עבודה רגשית ורוחנית בשימוש במדיטציה, נשימה, דמיון מודרך, ותנועה שקשורה לתהליך ולפעמים הדגש יהיה על תנועה וממנה נחזק את החלקים האחרים, כשהגוף יתחזק כך גם ההרגשה ותפישת המציאות שלנו.

בעבודה הפרטנית אני משלבת את כל הכילים שאספתי בדרך עם השנים כך שהעבודה שלי היא תנועה יוגית משולבת  בתנועה מרפאה, היא נשימה של יוגה  ונשימה שמחוברת לחיים ותנועה  היא שפה עיברית של יוגה עם שילוב של שפות אחרות. היא תרגול יצירתי שמגיב לחיים שכל אחת מאיתנו עוברת, חווה ,מושפעת ומשפיעה.

אני מרגישה שבמפגש שלי אחד על אחד יש לי הזדמנות לגעת באנשים באופן עמוק ואישי יותר,   בשנים האחרונות, זה מאפשר לפתח דרך עבודה שהיא יחודית עבורי שמשלבת בין כל הכילים שלי לתהליכים בתנועה ולעבודה מרתקת עם אנשים.

 


תגובות

אין תגובות עדיין


השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

הצטרפי אלי

צרו קשר

אפשר להתקשר אלי או לשלוח הודעה
054-450-4590 | grosmanayala@gmail.com

שתפו ברשת

Share on LinkedInShare on Google+Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone

מצאו אותי בפייסבוק